Senetle Para Veren Faktoringler Firmalar Kurumlar Finans Şirketleri

Senetle para veren faktoringler senetle para veren ikrazatçı, senetle para veren galeriler senetle para veren yerler Senetle borç nakit para

Senetle Para Veren Faktoringler Firmalar Kurumlar Finans Şirketleri
27 Nisan 2018 Cuma 14:44

Senetle Para Veren Yerler

Çek kırdırmak yada diğer adı ile bozdurmak isteyen kobi ya da esnafların 2017 yılında vazgeçilmez adresleri kuşkusuz faktoring firmalarıdır. Bu firmalar İstanbul, Ankara gibi ticari hayatın hızlı olduğu illerimizde her ne kadar da sayıları fazla olsa da İzmir veya Bursa gibi esnafın kalabalık olduğu büyük illerimizde de faaliyet göstermektedir. Senetle borç para isteyenler içinde ( özellik ile avukatlık olup da bankaların kara listesinde yer alanlar! ) vazgeçilmez bir kuruluş olan Fanktoring firmaları adres ve iletişim bilgilerini sitemizde bulabilir başvurularınızı güven ile yapabilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktoringler

Faktoring firmaları kobi’ler esnaf veya ticari şirket yada küçük işletmelerle yapılan ticaretin vadeli fatura ve benzeri belgelerle (çek senet) nakit kredi hizmetlerini kapsayan finansal bir imkan sağlayan şirketlere verilen genel bir adlandırmadır. Özellik ile finansman kuruluşlarından cumartesi günleri nakit ihtiyacı sağlayamayanlar, yada sicilleri nedeni ile istediği kadar kredi temin edemeyenler bu firmaları tercih ederler. Kara listede olanlar genellikle büyük faktoringlere başvuruda bulunamazlar, çünkü büyük şirketler temiz bir ticari sicil kaydı isterler. Birtakım küçük faktoringler her ne kadar kara listede olanlara kredi sözünde bulunsa da bunu yüksek faizli vadelere bölerek bir nevi günümüz tefeciliği yaparlar, ve buda aslında tavsiye edilen bir hizmet değildir. Öncelikle ihtiyacınız olan krediye ulaşmak için bütçenize uygun bilindik faktoring hizmetlerini tercih etmemiz en mantıklı adım olacaktır.

Senetle Para Veren Finans Şirketleri

Yurt içi faktoring ülke sınırları içerisinde bulunan faktoring firmaları ile alıcı şirket satıcı şirket arasında yapılır. Satıcı faktoring şirketine başvuru yapar fatura ve mal numunelerini gönderir. Şirket sözleşme hazırlayarak ön ödeme yapar ödeme vakti geldiğinde alıcıdan ücreti alır ve satıcıya gereken ödemeyi yapar. Yurt dışı faktoring alıcı ve satıcı şirketlerin değişik ülkelerde bulunmasıyla olur. İki şirketin ülkesinde faktoring firmalarıyla gerekli finansman desteği sağlanır. Özellikle iç ve dış ithalat ihracatta kredi desteği için önemli yer taşır. Sizde ticaret hayatınız kolaylaşsın istiyorsanız. Aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları gerçekleştirerek kredinizi alabilirsiniz.

Faktoring Başvurusu İçin İstenen Belgeler

•Kimlik belgenizin fotokopisi

•Ticari sicil kaydı içeren belge

•Abonelik gerektiren (en az 3 aylık) fatura fotokopisi

•Kefil ve kefile ait kimlik fotokopisi ;ikametgah bilgileri ve belgesi

•Kefil ve başvuruyu yapan kişinin imza sirküleri

•Güncel faaliyet belgeleri

•Faktoringe konu edilecek fatura ve benzeri belgeler gerekir.

•Meslek faaliyet belgesi

•Vergi levhası fotokopisi

•Gerçek ve açık adrese ait beyanname(ikametgah belgesi)

Senetle Para Veren Firmalar

Güvenilir şirketlerle ekonomi yapmak ticarette şarttır. BDDK yani Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından faaliyet onayı almış bazı faktoring firmalarınız sizler için aşağıda aktardık.

Garanti Faktoring: Türkiye de 21 şubesiyle iç ve dış ithalat ve ihracatta önde gelmektedir. Faktoring sektörünün bir numarasıdır hem ülkemizde hem yurtdışın da çok tercih edilmektedir. Müşterilerine birçok kredi seçeneği sunmaktadır.

Yapı Kredi Faktoring: Yurt içi ve yurt dışı faktoring sektöründe güven veren ve çokça tercih edilen bir şirkettir. Yapı kredi bankacılık desteğiyle çok sayıda şubeye sahip olan bu şirket kobiler de dahil küçük esnaf ve birçok işletmeye hizmet vermektedir.

Deniz Faktoring: Yeni bir şirket olmasına rağmen sektörün lideri olmaya aday genç bir şirkettir. Deniz bank bünyesine bağlıdır. Garanti, tahsilat ve finansman desteği sağlar. Özellikle turizm,denizcilik,ithalat ve ihracat en çok finansman sağladığı alanlardır.

İş Faktoring: İş bankasının iştirakiyle müşterilerine finansman konusunda sınırsız hizmet sunan faktoring hizmetidir.20 senedir hizmet vermektedir. İş faktoring genellikle esnaf kobiler ve küçük işletmelere hitap etmektedir.

TEB Faktoring: Türk ekonomi bankası desteğiyle kurulmuş saygın kuruluşlardır. Geçtiğimiz yıllarda en iyi ihracat faktoring şirketi olarak seçilmiştir. Daha çok yurt dışı faktoring hizmetinde lider gösterilir. Tüm illerde başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere birçok ilde şubesi bulunur. Başvuruları bizzat şubelere giderek yapabilirsiniz yada İnternet bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gözden kaçırılmaması gereken bir detay da kara listede ve bundan dolayı siciliniz bozuk ise büyük faktoring firmalarından kolay kolay yararlanamazsınız. Bu kapsamda hayali şirketler kurarak faktoring hizmeti vermeye çalışan dolandırıcılardan da uzak durmanızı şiddet ile öneririz. Güvence vermeyen yeni şirketlerle elden senet yapmak dolandırılmaya sebebiyet verebilir. Diğer büyük ve kuruluşları eski şirketler dolandırılma riskini önler ve kredinize dilediğiniz vade ile kavuşabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların müşterisi olmanız size fayda verir. Krediniz için referans sayılabilir. Ayrıca ödemelerinizin düzenli ödenmesi sizin ileri zaman kredi ihtiyacınız için banka puanı olarak size destek sağlar.

Senetle Para Veren Kuyumcular İstanbul

İstanbul da esnaflık yapanlara sürekli bir nakit para ihtiyacı doğmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise yapılan alış veriş işlemleri ileri dönük vadeler ile çek kesilmesidir. Bu üreticinin her ne kadar da işine gelmese de piyasada rekabetten düşmemek için yada çarkı döndürebilmek için bu şekilde çalışması çoğu zaman gerekmektedir. Yapılmış bir iş için kesilmiş faturalar yada ileri vadeli çekler zamanından önce paraya isterseniz dönüştürebilir. Sektördeki bu açığı gören firmalar bu iş için hizmet vermektedir. Hatta bu firmaların hepsi de İstanbul ilimizde faktoring adı altında faaliyet göstermektedir.

İstanbul da var olan bu firmalar tamamen BBDK bünyesinde bu işlemleri yasal yollar ile yapmaktadır. BBDK yasal izinli faktoring şirketlerine isteyenler diğer şehirlerden de başvurabilir. Bunu faks yolu ile kesilmiş fatura veya senetlerini göndererek sağlayabilirler. Firmalar gerekli ön incelemeleri yaptıktan sonra sizlere yapacakları işlemler için belli bir komisyon bedeli sunarlar. Şayet firma tarafından talep edilen komisyon bedeli sizin işinize gelir ise paranızı senedin vadesi gelemeden alırsınız. Bu firmalar hafta sonları dahil esnaflarımıza hizmet vermektedir. Esnaflarımızın senet, fatura tahsilatı yapar iken dikkat etmesi gereken en büyük husus, BDDK tarafından çalışma izinin iptal edilmeyen firmalar ile çalışmasıdır.

Senetle Borç Para Verenler

İstanbul da Senetle İle Kredi Veren Firmalar konusunda esnaflara cumartesi hatta pazar günü dahil hizmet veren özellik ile tavsiye edeceğimiz bazı firmaların isim ve adreslerini sizler için yayınladık.

Yaşar Faktoring: Son günlerde televizyon reklamlarında da sıklık ile gördüğümüz Yaşar faktoring işini en iyi şekilde yapan firmaların başında gelmektedir. firma, Merter iş merkezinde yer almaktadır. Açık adresi ise; Eski çırpıcı yolu üzeri, Maltepe mahallesi 34010 / Zeytinburnu / İstanbul’ da yer almaktadır. Firmanın irtibat telefon numarası: 0-212-444-77-77 Faks numarası ise, 0-0212-444-00-61 tir.

Şeker Faktoring: BDDK bünyesinde yer alan sizlere tavsiye edeceğim bir diğer senetle ile İstanbul’da kredi veren firma ise Şeker faktoring’dir. Firma Esentepe/ Şişli/ İSTANBUL’da yasal izin ile faaliyet göstermektedir. Tam olarak adresi ise, Büyükdere Caddesi Numara 171 MetroCity A Blok Kat: 7 dedir. Telefon Numarası: 0-212-292-74-10 Faks Numarası: 0212-292-74-11 tir.

Senetle Paran Veren Kuyumcular

Senet karşılığında altın alıp, aldığı altını nakit paraya çevirmek isteyenlerin diğer bir yolu da senetle nakit para veren kuyumculardır. Bu kuyumcular senetle para verilir sloganıyla hizmet ederler. Senet karşılığında bilezik, küçük veya büyük altın ve diğer altın ürünlerinden birini satın alıp, bu ürünü başka bir kuyumcu da paraya çevirmek suretiyle nakit para ihtiyacını giderilmektedir. Aslen kuyumcu esnafı böyle bir hizmet vermemektedir ancak tabiri caizse tezgah altından bu tür işler yapan güvendiği kişilere faizle veya peşin para farkı koyarak altın satan sarrafların olduğu da söylenmektedir.

Senetle Para Veren Kurumlar

Bankalardan kredi alamayan vatandaşların bir kısmı da borç para veren iş adamları ve zenginlere ulaşmaya çalışmaktadır. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde hiçbir zengin senetle kredi, imza karşılığı ikrazat gibi bir hizmet vermemektedir. Bu sebeple zenginlere ulaşma çabanız boşadır.

Senetle Para Veren İkrazatçı

İkrazatçı denilen yerler senet karşılığında kredi ya da borç para vermektedir. Komisyon karşılığı olarak para temin eden bu yerler yine büyük şehirlerin her birinde bulunabilir. Bu yerlerin yanında ayrıca, senet karşılığı borç para veren kuyumcular da vardır. Kuyumcular acil para ihtiyacında kişilere elden borç para vermektedir. Kredi olarak verilmeyen sadece söz ile ya da senetle verilen bu borçların bazıları yüksek komisyon ile verilirken bazıları da bankaların uygulamış olduğu kredi faizine göre hesaplanmaktadır.

Senetle Para Veren Tefeciler

Acil para sıkışan insanların imdadına çoğu zaman senetle para veren firmalar yetişmektedir. Bu yerler, resmi yollar ile çalışıp kişilere aslında bir nevi kredi çıkartmaktadır. Sadece ödemeleri garanti altına almak için senet imzalamaktadır. Senetlerin günü geldikçe de kişiler bu paraları bu firmalara geri ödemek durumundadır. Senetle para veren şirketler, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kayseri Bursa, Adana gibi illerde yaygınlık kazanmışlardır. Bu illerde bulunan esnaf ve vatandaşlar bu gibi yerlerden her zaman borç para bulabilir. Bunun dışında senetle para veren galeriler de olmaktadır.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sevgi deniz - 2 yıl önce
Seneti bozup para alabileceğim faktoring var mı ?
Avatar
Nazım çoban - 2 yıl önce
Hep öyle diyorlar yardimci olmuyorlar kara listedeki insanlara kredi cikar diyorlar hic gormedik ulasin bana tel 05054186068
Avatar
sinan - 2 yıl önce
ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05456226976
Avatar
bulentkavak - 2 yıl önce
İstanbulda senetle para veren var mı
Misafir Avatar
hakan - 2 yıl önce @bulentkavak
yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi0537230215* besyüzotuzyedi ikiyüz otuz yirmibir elli yedi
Avatar
Kadir - 2 yıl önce
Acil nakit lazım bursa varsa arayın 05330275235
Avatar
kenan - 2 yıl önce
senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın 05331483796
Misafir Avatar
Onur - 1 yıl önce @kenan
senetle ne kadar para alabilirim senetle kredide faiz oluoyr mu
Avatar
acil kredi - 2 yıl önce
acil kredi teklifi, e-posta. acilkredi3@outlook.com
whatsapp +917338386140
Avatar
KREDI - 2 yıl önce
İyi günler efendim

Herhangi bir kredi türüne% 2 faiz oranından düşük oranda başvurun.

Ücretli Günlük Krediler, Kısa Vadeli Kişisel Krediler ve Uzun Vadeli Kişisel Krediler sunuyoruz.
easyway.inc@outlook.com
WHATSAPP: +919035538183