İstanbul Evde Ek İş İstanbul Evlere İş Veren Yerler ve Firmalar

İstanbul'da Evlere Ek İş Veren Firmalar İstanbul evde yapılabilecek işler İstanbul Evde Sabun Paketleme İşi Evde Davetiye Katlama İşi Evde Poşet Katlama İşi Evlere Nikah Şekeri Hazırlama İşi

İstanbul Evde Ek İş İstanbul Evlere İş Veren Yerler ve Firmalar
20 Mart 2019 Çarşamba 09:55

İstanbul'da Evde Ek İş İmkanı

       Artık bu çileyi çekmek zorunda değilsin… Evet, her zaman düşündüğün bir türlü aklından çıkaramadığın seni bir robot haline getirmiş yaşama düzeninden bahsediyorum.

      Her sabah güneş bile daha doğmamışken uyanmaya çalışıyorsun. Uyandıktan sonra o sıcak yatağını terk etmek zorunda kalıyor, gözlerini daha açamamışken kendine gelmek için yüzünü o soğuk suyla defalarca yıkamaya koyuluyorsun. Sanki o soğuk su hayatında istediğin ne varsa alıp götürüyormuş gibi… Çıkıp dışarı insanların koşuşturmasına katılıyor, işe gitmek için İstanbul’un o arapsaçı trafiğine her gün maruz kalıyorsun. İşe gidene kadar bin dereden su getiren bir insan olarak belki geç kaldığın için, belki bir şeyleri yanlış yaptığın için belki ve en önemlisi ise hiçbir hatan olmadığı halde anlayışsız insanlar tarafından fırçalanıyorsun.

      Yaşamak istediğin o hayattan her geçen gün uzaklaşıyorsun. Kendini daha fazla kandırmana gerek yok. Bunu daha fazla uzatmana gerek yok. Başka yaşamlar, başka fırsatlar var… Hayallerin için bu şekilde çalışmak zorundasındır belki de kim bilir… Benim hayalim bu değil…Biliyorum ki senin de hayalin değil...

Hayatınızı Kazanma Şansı...

       Ne anlatıyorum diye merak etmişsinizdir. Uzatmadan söyleyeyim kendi hayatınızı yaşamaktan bahsediyorum. Kimsenin altında çalışmamaktan… Kendine yetebilmekten bahsedebiliyorum. Yaşamımızı sürdürebilmek için paraya ihtiyacımız var ve parayı bu şekilde kazanmak zorunda değiliz emin olun. Peki başka nasıl kazanabiliriz? Tabi bu sorunun cevabına kitaplar yazılabilir fakat ben en iyi bildiğim konuyu açıklayacağım.

       Huzuruma düşkün, kimsenin derdini çekmek istemeyen, sabahları erken kalkmaktan nefret eden ve kendi izinlerimi, kendi mesai saatlerimi belirlediğim evden para kazanma yöntemlerinden bahsediyorum. Tabi ki bu işler her ilde yapılabilir işler. Ben bu yazımda İstanbul’dan bu işi yapmak isteyenlere bilgi vereceğim. Farklı ilde yaşayanlar da okuyabilir çünkü sorun aynı sorun. Çözüm de aynı. Evden yapılabilecek işler… Üzerine düşülürse asgari ücretin 2 katını kazanabileceğiniz ücretler…

      Çalışan ya da çalışmayan herkes bu işi yapabilir. Ev hanımları, öğrenciler, part-time ya da tam zamanlı çalışan herkes bu işi yapabilir. Bugün arama motoruna evde ek iş imkanı İstanbul yazıldığında karşınıza binlerce sonuç çıkacak, evde ek iş ilanları İstanbul sonuçları karşınıza sıralanacaktır. Peki, nedir bu iş imkânları? Bu işlere nasıl başlanır? Soru varsa cevap da var elbette…

İşlerin bazılarını anlatıp neler yapmanız gerektiğini sıralayacağım. Nerelere başvurmanız gerektiğini de anlatacağım. Arkanıza yaslanın ve okumaya devam edin.

Evde Sabun Paketleme İşi

   Evde sabun paketleme işi İstanbul piyasası oldukça hareketlidir. Sabun üretici firmalar, toptan büyük satıcılar, sürekli eleman arayışı içerisindedirler. Gönderilen belirli sayıda sabunların yine belirli bir zaman diliminde paketlenmesi istenir. Paket başı hesap yapılır ve paketlenen sabun kadar paranızı alırsınız. İşi duyunca canı sıkılanlar olmuş olabilir fakat basit ve parası güzel bir iş olduğunu söylemeliyim. Birçok kişi geçimini bu şekilde zorlanmadan sağlayabiliyor. Evde ek iş İstanbul için gayet güzel bir seçim olabilir.

Evde Davetiye Katlama İşi

      İş imkanı sağlayan yollardan birisi de davetiye işidir. Evde yapılabilecek işler içerisinde belki de en basiti diyebileceğimiz evde davetiye işi sadece karton şeklinde düz olarak çıkan davetiyeleri katlamaktan ibarettir. Evlenecek olan çiftler eskiden sadece düz kartonlara basılı davetiyeler isterken bir süre sonra katlamalı davetiyeler tercih etmişlerdir. Ancak zamanın değişen şartları ile birlikte günümüzde davetiyeler sadece katlamalı değil üzerinde inci, taş ya da püskül detayları ile sunulabilmektedir. Evde davetiye katlama işi veren firmalar İstanbul için makalenin sonunda bilgi vereceğim.

Evde Poşet Katlama İşi

      Eğer evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul gibi bir araştırma içerisindeyseniz ki bunu araştırdığınızı biliyoruz, poşet katlama işi de seçilebilir bir iş. Poşet katlama işi ile beraber, evinizde sizlere gelen poşetleri katlayabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz Evde ek iş İstanbul aramalarına güzel bir cevap niteliğinde olduğunu söylemeliyim. Evde poşet katlama işi veren firmalar İstanbul sorularınıza cevap vereceğim.

Evde İplik Temizleme İşi

      İplikler fabrikalardan çıktıktan sonra, birçok el değiştirir. Doğal olarak bazı bozulmalar ve yıpranmalar meydana gelir. Eğer hafta sonu ek iş istanbul gibi bir araştırma içerisindeyseniz, aslında iplik temizleme işi tam size göre. Evinizde sizlere gelen iplikleri düzenleyebilir ve firmalara teslim edebilirsiniz. istanbul ek iş 2019 ile beraber sizlere işi veren firmalara ulaşabilir ve kısa süre içerisidne ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evlere Nikah Şekeri Hazırlama İşi

      Birçok kişiye iş imkânı sağlayan evde iş imkânı seçeneklerinden birisi de evde nikah şekeri yapımıdır. Zevkli, eğlenceli basit bir iştir fakat dikkat edilmesi gerekir. Genel olarak evlere nikâh şekeri işi verilir İstanbul gibi ilanlardan bu işler bulunup yapılabiliyor.

Evde Takı İşi

      Evden ek iş sağlayan işlerden birisi de evde takı yapımıdır. Zor gibi gözüken bir iş olan takı yapımı aslında kolay işlerden birisidir. Gerekli alet ve hırdavata sahip olduktan sonra biraz da hayal gücünüzü zorlayarak oldukça kaliteli işler çıkartabilirsiniz. Evde iş imkânı olanaklarından takı yapımı ile evde para kazanabilirsiniz.

Evde Buzdolabı Magneti İşi

      Evde iş imkânları sağlayan yollardan birisi de buzdolabı magneti yapmaktır. Yaparken oldukça zevk alacağınız magnetleri kendiniz için yapabileceğiniz gibi, ticari amaçla da yapabilir ve evde iş imkânı yaratabilirsiniz. Yapımı için gerekli malzemeleri sizler için araştırdık. Gerekli malzemelere ulaşım sağladıktan sonra, ne gibi giderlerin olduğunun bilgisini çıkardık. Maliyetsizdir ve mandal yapma işi aslında biraz zahmetlidir. Bu işi ,evde iş imkanı İstanbul Avrupa yakası ya da evde iş imkanı İstanbul Anadolu yakası gibi aratıp bulamadıysanız bu konuda da makalenin sonunda yardımcı olacağız. bu işi veren firmalara altta yorum kısmından ulaşabilir ve kısa süre içerisinde hak ettiğiniz gelire sahip olabilirsiniz.

Evde Mandal İşi

     Evde para kazanma yollarından biri olan mandal ise evde kolaylıkla yapabileceğiniz işlerden biridir. Herhangi bir beceri istemeyen bu iş sadece mandalların montaj edilmesi üzerine kurulmuştur. Ev hanımlarına evde iş imkânı veren bu iş ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kına İşi

     Evde iş imkânı sağlayan kına işi ile ek gelir fırsatını kaçırmayın. Düğün mevsimi olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında kına satışı fazla olduğu için bu mevsimlerde evde kına işi veren firmaların sayısı artmaktadır. Bu işi hem anadolu yakasında hem de evde iş imkanı istanbul avrupa yakası aracılığı ile yapabilirsiniz.

Evden Online Tercümanlık İşi

     İngilizce veya herhangi bir yabancı dil bilenler için evde iş imkanı oluşturan online tercümanlık ile evden para kazanabilirsiniz. Hangi dilin eğitimini vereceğiniz, ders saatleri ve ders ücretleri gibi kriterleri de ilanınıza ekleyerek ilk müşterilerinizi bulmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim internet üzerinden online olarak gerçekleşeceği için ‘Skype’ gibi görüntülü arama programlarını bilgisayarınıza dahil edebilir yada müşterinizle kontak kurarak ortak bir program belirleyebilirsiniz. Kısaca evde ek iş istanbul ilanları arasında, en çok tercih edilen işler arasındadır.

Evde Mum İşi

     Evden iş imkânı sunan işlerden birisi mum işidir. Evlerde ya da çeşitli mekânlarda kullanılmasının yanı sıra özel günlerde kişilerin birbirlerine hediye etmek için seçtiği mumlar büyük bir hızla tüketiliyor. Yapımı oldukça basit olan mumlar ise verildiği şekle ve süslemesine göre oldukça yüksek kazançlar sağlayabiliyor. Bu iş genel olarak ev hanımlarına evde iş imkânı İstanbul olarak geçer ve tam da ev hanımlarına göredir. Sizler de evlere işveren firmalar İstanbul ile iletişime geçebilir geçemiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

Evde Boncuk İşi

     Ev hanımlarına iş imkânı sağlayan boncuk işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Aile bütçenize katkı sağlamak isteyen ev hanımları için oldukça ideal bir iş olarak fırsat yaratacak boncuk işi; kolay ve zevkli bir iş olarak yapılacak işler arasındadır. Evde iş imkânı sağlayan boncuk işi yapmak akşamları dahi her bireyin katılarak üretebileceği kadar seri ve kazançlı bir iştir. Sadece biraz hızlı olmak ve bir o kadar titiz çalışma gerektirmektedir.

Evde Çanta Dikim İşi

     Evde kadınların yapacağı birçok iş olduğunu herkes biliyor. Ancak ellerine en yatkın olan iş türü olan dikiş ve nakış işinden de para kazanabilmeleri mümkün. Bu tür işlerin arasında olan evde çanta dikimi işi yapılarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Çanta dikim işi ile kendinize evde iş imkânı sağlayabilirsiniz. Aslında evde yapılabilecek işler İstanbul ilanları arasında en çok tercih edilen işlerin başında gelir.

Evde Gelin Buketi İşi

     Evlere iş imkânı sağlayan gelin buketi yapımı ile ek gelir elde edebilirsiniz. Gelin buketi yapabilmek ayrıca para kazandırdığı gibi bunun yanında elinizde oldukça maharetli yani hızlı ise doğru orantıda kazanacağınız para da artar. Özellikle evlilik sezonlarında bu işin yükü daha fazla artmaktadır. Bunun için özellikle bu iş için açılan bazı butikler ve gelinlikçiler bu gelin çiçeği yapımı için daha fazla kişiler ile irtibata geçerler. Sizlerde irtibata geçen firmalar ile iletişime geçebilir yani evde ek iş istanbul ilanlarını araştırabilir, kısa sürede bu işi alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi yapılabilecek bir ton iş var. Bu verdiğim örnekler sadece bazıları…  Sizler de kendi işinizi alıp yapabilir, kendi çalışma planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sadece isteyin…  İnsanlar bu işleri yaparak 2 – 3 bin TL ye kadar para kazanabiliyor. Bu tamamen kendinize ne kadar tatil verdiğinize bağlı… Siz nasıl isterseniz hangi işi yapmak isterseniz ona yönelirsiniz. İnanın kendinizi gerçekten iyi hissedecek ve değerinizi kendinize ispatlayabileceksiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul diye arama motorlarına aratıp İstanbul işveren firmalar hangileri bulamadıysanız, sizler için aşağıda birkaç adresim var. Umarım en kısa sürede istediğiniz ve sevdiğiniz işi bulursunuz.  Hayat sevmediğiniz işlerde çalışılamayacak kadar kısa…

İstanbul Eve İş Veren Firmalar

Sabun Paketleme İşi: Derin Ticaret,  Soysallar, Blackfoam isimli şirketler iş ilanı için duyuru yapabiliyor.

Davetiye Katlama İşi: Melissa Organizasyon Avrupa yakasında,  NiceDream  Anadolu yakasında bu ilanları veren şirketler arasında.

Nikah Şekeri Hazırlama İşi: Şahmaran Nikah Şekerleri, Gönül Evi gibi yerel şirketleri araştırabilirsiniz.

Takı – Boncuk İşi: Şirinevler Boncuk, Gül Takı gibi şirketlerin ilanlarını takip edebilirsiniz. Takı ve boncuk işi için tanınmış firmalardan ve evinize yakın, yoğun tempolu, elemana ihtiyaç duyan şirketler ve dükkânlarda da bu işi sorabilirsiniz.

AYRICA BU İLANLARA ULAŞMAK İSTEYENLER!  ADINIZI, SOYADINIZI, YAŞADIĞINIZ YERİ VE SİZİNLE BİRLİKTE KAÇ KİŞİNİN ÇALIŞACAĞINI NUMARANIZ İLE BİRLİKTE YAZIN, BU İŞ İLAN SAHİPLERİ VE BİZLER SİZLERE YARDIMCI OLALIM.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Dilek uzuner - 2 yıl önce
Ist atasehirde oturuyorum daha once bu tarz islerle ugrasım cok oldu el becerim vardır donus yaparsaniz sevinirim
Avatar
Meryem - 2 yıl önce
Bende evde yapabilcegim iş istiyorum çok ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim istanbul pendik de oturuyorum 0541 2455422 numaram yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim