Antalya Ek İş İlanları Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar Yapılabilecek İşler

Antalya'da evde ek iş olarak ne yapabilirim Antalya evlere ek iş veren firmalar hangileridir diyorsanız kendinize uygun olan iş fikrini seçin.

Antalya Ek İş İlanları Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar Yapılabilecek İşler
15 Kasım 2019 Cuma 01:33

Antalya Evde Ek İş

Antalya evde ek iş için muazzam bir şehir. Bu şehirde yaşayanlar Antalya caddelerini ve sokaklarını gezdiklerinden el sanatlarının önemini, kendi işini yaparak para kazanan insanları görür, bilir.

Evde ek iş Antalya kentinde hem önemli hem de popülerdir. Kale içinde satılan takılar, turistik kilimler, ahşap oymaları, saatler, Güllükte satılan el imalatları, Işıklarda satılan yağlı boya tablolar, Konyaaltı’ndaki toptancılar, tekstilciler, Dokumadaki yemek şirketleri vs. her biri evden çalışarak para kazanmak isteyenler için fırsat niteliğindedir.

Sizler de Antalya’da yaşıyorsanız, yeteneğinizi, emeğinizi, sanatınızı ya da fikrinizi kullanarak evden çalışıp aylık 1500 ile 4500 TL arası para kazanabilirsiniz. Çalışma temponuza göre daha fazla kazanmanız da mümkün… Yaptığınız işe göre de bu limitler değişebiliyor.

Antalya evde ek iş ilanları için internetten aramalar yapabilirsiniz fakat dışarı çıkıp kendi işini yapan insanlarla iletişim kurmanız, bu imkanları veren şirketler ile bizzat kendiniz konuşmanız çok daha etkili olacaktır.

İnternetten Yeteneklerinizi Kullanarak Para Kazanmak

İnternetten yeteneklerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Logo, intro, çeviri, tasarım yaparak para kazanabileceğiniz siteler mevcut. Bu sitelerde yeteneği olmayan fakat yaratıcı düşünen insanlara rastlayabilirsiniz. Bir şirketin logosunu kendi vücuduna çizerek gün boyu dolaşabileceğini, bu şekilde de reklam yapabileceğini söyleyen insanlar gibi… Eğer bu işleri yapmak istemiyorsanız evde ek iş ilanları Antalya için diğer önerilerimize geçelim.

Evde Erişte ve Mantı Yaparak Para Kazanmak

Antalya’da çoğu restoran fast food yemekler verdiği için işletmeler artık ev yemekleri de satmak istiyor.

Ev yemekleri satan restoranlar için müşterinin mantı, erişte gibi zor hazırlanan yemekleri istemesi işletme için çoğu zaman kabus haline gelmiştir. O ev mantısın tadını müşteri çoğu zaman alamaz. Bu nedenle bu tarz işletmeler mantı ve erişte gibi zor hazırlanan ve özen gerektiren yemekleri işi gerçekten bilenlere, özellikle ev hanımlarına yaptırır.

Kabiliyetiniz varsa ve mutfakta zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız evde mantı, ali nazik vs. gibi zor yemekleri yapabilir ve ev yemekleri veren restoranlar ile anlaşabilirsiniz. Gününüzü buna ayırıp geçiminizi sağlayabilirsiniz. Evde iş imkanı Antalya kentinde bitmez…

Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak         

Ek iş Antalya serimizde sırada el işi, dantel işi yaparak para kazanmak var. İlla dantel yapacaksınız diye bir şey yok tabi ki. Antalya her ne kadar sıcak bir şehir olarak bilinse de bu şehirde yaşayanlar kışın ne kadar soğuk geçtiğini bilirler. Evinizden örerek yaptığınız atkıları, kazakları, bereleri ve eldivenleri satabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz. İmalatınız el emeği olduğu için diğer fabrika çıkışlı ürünlerin önüne geçecek ve değer olarak onlardan fazla olacaktır.

Evde Terzilik Yapmak

Yeteneğiniz varsa tekstil firmalarının fason işlerini alarak, dikiş, örgü ve düzeltme yapabilir, bu şekilde para kazanabilirsiniz. Sürekli iş alabilir, işleri büyütebilir ve evinizi home-office haline getirerek terzi dükkânınızı açabilirsiniz.

Antalya evde iş imkanı bakımından zengin bir şehir. Birçok farklı iş yapabilirsiniz. Diğer işlere geçelim…

Antalya Evde Yapılabilecek İşler

Evden yapılabilecek işlerin bir kısmı el emeğine, bir kısmı yeteneğe, bir kısmı da zihne bağlıdır. Yeteneğinize ve yapmak istediğiniz işe göre seçim yapabilir ve işe başlayabilirsiniz.

Evden Muhasebe İşi

Şirketlerin hesaplarının kanunen tutulması gerektiğini biliyoruz. Eğer kendinize güveniyorsanız, şirketlerin muhasebe işlerini tutabilir ve bu şekilde evden para kazanabilirsiniz. Ayrıca gerçekten dikkat edilmesi gereken önemli bir iş olduğunu belirtmekte fayda var. Muhasebe hakkında hiç bilginiz yoksa başka işlere geçiyoruz.

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde paketleme işi Antalya şehrinde fazlaca yapılan bir iş. Paketleme işinde genellikle giyim ve tekstil ürünleri paketlenir. Kına, mandal, kürdan, sabun, çorap, poşet, düğme, boncuk vs. Özellikle Antalya evde boncuk işi için ideal bir yer olduğundan bu işe girilebilir.

Evde Gelin Buketi Yapma İşi

Kına, gelin buketi derken düğüne yaklaşıyoruz. Gerçekten Antalya bir düğün şehri olarak çoğu kişinin hafızasına kazınmış bir yer. Işıklar Caddesinin nasıl Gelinlikçi Caddesine dönüştüğünü gezdiğiniz zaman anlayabilirsiniz. Düğünlerin bitmediği bu şehirde gelin buketi işi yaparak para kazanmak da mümkün. Şirketlerin sizlere yolladıkları; yapay çiçekler, makas, tül, yapıştırıcı, iplik, silikon tabancası, kurdela gibi malzemeleri kullanarak,  farklı tasarımlar yapıp gelin buketi yapabilirsiniz.

Evde yapılabilecek işler Antalya kentinde oldukça fazla. Gelin buketinden girmişken, düğün şehrinden başka ne işle çıkabilir görelim

Evden Nikah Şekeri – Davetiye Hazırlama İşi

Hazır gelin buketini anlatmışken Antalya evde davetiye katlama işi için de uygun bir yer. Düğün şehri olan bu şehirde sürekli bu tarz işler çıkabiliyor. Evde nikah şekeri yaptıran yerler Antalya şehrinde davetiye işi de verebiliyor çünkü çoğunlukla bu organizasyonlar her işi yapmaya çalışıyor. Sizler de onlardan iş alıyorsunuz. Böylece nikah şekeri hazırlama ve davetiye katlama işini yapabiliyorsunuz.

Antalya Evde Yapılabilecek İş Fikirleri

Youtube İle Para Kazanmak

Antalya evde yapılacak işler arasında Youtube fenomenliği var. Bildiğiniz bir konuda, öğretici, eğlendirici ya da ilgi çekici videolar çekerek para kazanabilirsiniz. Bugün binlerce kişi video çekerek para kazanıyor ve aralarında güzellik sırları, yemek tarifler vs. videoları çeken birçok ev hanımı var. Bu işten para kazanmak kalite ve sabır gerektiriyor. Yani yatırım yapmalısınız, hemen kazanamazsınız.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanabilirsiniz. Makale yazabilmek için gazeteci ya da edebiyatçı olmanıza gerek yok. Örneğin bildiğiniz ya da araştırdığınız bir konuda makale yazıp bu makaleleri satabilirsiniz. Ya da makale işi verenlerin istediği konuları araştırıp o konuda makale yazabilirsiniz. Genel olarak makale işinde konular verilir ve dikkat etmeniz gereken birkaç nokta verilir. Makalenizi yazdıktan sonra paranızı alırsınız. Paranızın gelmeme durumuna karşın ticaret puanı yüksek kişiler ya da şirketlerden iş almanız mantıklı olacaktır. Ayrıca makale yazarken paranızı günlük, en fazla haftalık alırsınız. Antalya evde iş veren firmalar arasında makale işini verecek firmaları aramanıza gerek yok. İnternette makale yazarlarını ve işverenleri buluşturan siteler ve forum siteleri fazlasıyla mevcut.

Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

Stok fotoğrafçılığı yaparak para kazanabilirsiniz. Tabi fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve başarılı kareler yakalayabiliyorsanız… Tabi bu iş daha çok hobi kısmına giriyor fakat ciddi olarak bu işi yapıp güzel paralar kazanan insanların sayısı da az değil.

Güzellik Ürünleri Satmak

Antalya’nın yaz aylarında makyaja elverişsiz olduğunu düşünerek bu işten vazgeçenler, Antalya kadınlarının sürekli olarak makyaj yenilediklerini tahmin edemeyenlerdir. Sıcağın ve terin bozduğu makyaj gün içerisinde sürekli yenilenir. Bu nedenle sürekli makyaj malzemelerine ihtiyaç duyulur.

Bu işi iletişimi güçlü ve samimi biri olarak yaparsanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Antalya ev hanımlarına ek iş olarak sayılan sonra da işlerin genel olarak büyütüldüğü bir iştir.

Lavanta Keseleme İşi

Antalyada evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, evde lavanta keseleme işi de yapabilirsiniz. Çiçekçilerin fazlaca ihtiyaç duyduğu lavanta keseleri, artık evden çalışmak isteyenlere özellikle ev hanımlarına yaptırılıyor. Güzel kokular içerisinde bu işi yapabilir ve hazırladığınız kese kadar para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar Antalya kentinde oldukça fazla fakat firmalar işleri tek tek insanlar ile uğraşmamak için taşeronlara veriyorlar. Sizler, araya taşeron girmeden kendiniz işi almalı ya da kendi işinizi yapmalısınız. Piyasayı tanıdıkça iş bulmanız ve ekibinizi kurmanız kolaylaşacaktır.

Evde ek iş Antalya 2018 konulu makalemizde sizlere evden yapabileceğiniz işleri anlattık. Umarız ki sevdiğiniz ve yapmaktan zevk aldığınız işi çabucak bulabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz size kalmış. Araştırın, bulun, seçin ve karar verin. Hepinize mutlu günler diliyorum, sağlıcakla kalın…

Antalya ve ilçeleri olan Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik yakınlarında ikamet ediyorsanız evde ek iş hakkında sitemiz aracılığı ile iş bulmak için ADINIZI SOYADINIZI VE İKAMET ETTİĞİNİZ BÖLGEYİ yorum olarak bu makalenin altına yazın. Antalya’da bulunan iş verenler sizi böylece görebilecektir.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.