Ankara Evde İş İmkanı Evde Yapılacak İş İlanları İş Veren Firmalar

Ankara evde yapılabilecek iş fikirleri Ankara evde ek iş imkanı Ankara Merkez Sincan Mamak Gimat Keçiören Yenimahalle Balgat Etimesgut iş ilanları

Ankara Evde İş İmkanı Evde Yapılacak İş İlanları İş Veren Firmalar
07 Eylül 2018 Cuma 16:48

    HAYATINIZI ELİNİZE ALIN !

Sabahları alarm ertelemekten bıkan, acele ile yarım yamalak kahvaltı yapmaya çalışan ya da hiç yapamayan, saygıyı hak etmeyen insanların emirlerinde çalışmaktan bıktınız mı? Benimle gelin.

Hiç kimseye muhtaç değilsiniz. İster memur, ister öğrenci ister ev hanımı olun hiç kimseye bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Günümüzde yerinden hiç kalkmadan milyonlar kazanan insanlar var. Bu  insanlardan ne farkınız var? Neden daha iyisini yapamayacağınızı düşünüyorsunuz? Neden hayatı yaşamak yerine izliyorsunuz?Kararınız kendi hayatınızı kimsenin emrinde çalışmadan kendine ayırdığınız zaman dilimlerinde çalışarak kazanmak yönünde ise okumaya devam edin.

Sizler için bu yazımda Ankara’da yaşayan ve hayatını Ankara’da devam ettirecek olan herkes için iş fikirleri vereceğim. Anlatacağım işleri ek iş olarak yapmak isteyenler de olabilir tam gün çalışmak isteyenler de. Yeter ki küçük de olsa bir adım atın, gerisi gelecektir.

Sizlere birçok iş önereceğim. Hoşunuza giden ya da yeteneğinize uygun bir işi, önereceğim işler arasından seçtikten sonra, bu işe girmeniz için neler yapmanız gerektiğini bir bir anlatacağım. Bu işlerin ne olduğunu bulmak için evde iş imkânı Ankara, evde ek iş Ankara diye arama motorlarında kaybolmanıza gerek yok.

BAŞLIYORUZ...

Ek İş Ankara konusunda bahsedeceğim işler piyasadaki en çok tutulan işlerdir. Örneğin ;

 •          -Evde nazar boncuğu paketleme: Küçük bir iş gibi görünüyor değil mi? Muhtemelen bu işe burun kıvıran insanlar olacaktır. Ben de şunu söylüyorum o halde… İster inanın ister inanmayın binlerce insan bu şekilde geçimini kimsenin buyruğu altına girmeden rahat bir şekilde sağlıyor. Hayatını eline almayı kaçıranlar, her olaya ve her işe önyargı ile yaklaşanlardır unutmayın. Evde nazar boncuğu paketleme işi aslında herkesin yapabileceği kapasite de bir iş alanı... Nazar boncuğu kırılgan bir yapıda olduğu için dikkat etmeniz gerekecek illaki.  Bir diğer önemli konu ise işi zamanında ve istenilen özelliklere uygun olarak tamamlamış olmanız... Bu kurallara uyduğunuz ve düzenli olarak nazar boncuğu paketleme işi yaptıktan sonra güzel paralar kazanmamanız için hiçbir sebep yok.
 •          -Kilitli Poşet Paketleme işine ne dersiniz? Garip geldi değil mi? Bu işten aylık binlerce lira kazanan insanların olduğunu bilseydiniz muhtemelen bu iş size bu kadar garip gelmeyecekti. Ya çorap kutulama? Bu işten haberdar mısınız? Ek iş ankara 2018 işlerinde daha birçok iş ile karşılaşacaksınız. Firmalar ile anlaştıktan sonra çorap ve kutular adresinize yollanıyor. Çorapları standartlara göre katlıyorsunuz ve kutularınızı doldurup paranızı alıyorsunuz. Kesinlikle yapılabilir bir iş.
 •           -Nikâh şekeri paketleme Evde yapmak için eğlenceli işlerden biri. Yaz kış düğün ve nikâhların bitmediği Ankara’da her zaman çalışan ihtiyacı duyulan bir iştir. Bu işten para kazanmak da seçeneklerinizden biridir. Evde düğün demişken şu işten de bahsetmek istiyorum, davetiye katlama… Evde davetiye katlama işi Ankara ilanları sayesinde davetiye katlama işine de girebilirsiniz. Düğünlerde, organizasyonlarda davetiye önemli olduğundan bu iş özen gösterilecek ve beceri gerektirecek bir iş. Dikkatli bir şekilde istenilen özelliklere göre katlama işlemi gerçekleştirebilirseniz oturduğunuz yerden davetiye katlayarak, geçiminizi sağlayacak paradan fazlasını kazanabilirsiniz. Çok zor olmamalı öyle değil mi?
 •          -Evde toka paketleme işi...Bayanlara evde iş imkânı Ankara konusunda güzel bir seçenek olabilir. Oturduğunuz yerden toka paketleme işi yaparak hem zaman geçirir hem de bu zaman zarfında paket sayısına göre ücretlendirme alarak kendi paranızı kazanabilirsiniz.
 •          -Evde lastik conta paketleme işi sıradaki...Evet, işin ismi biraz tuhaf gelse de hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği ilk iş alanıdır. İstediğiniz ortamda bu işi yaparak hem çok az enerji harcar hem zaman geçirir hem de para kazanabilirsiniz. Birçok alanda kullanılan lastik contalara her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Satımı her an gerçekleşebilen lastik contalar ise kaybolabilecek boyutta olduğu için paketleme yapılarak satılması gerekir. Lastik conta paketleme işinde ise genellikle belli sayılardaki contalar küçük çıt çıtlı poşetlere konularak çıt çıtı kapatılır ve satışa hazır hale getirilir. Eğer yapılan iş beğenilir ve belli standartlara uyarsa talep artacak ve kazanacağız miktarda çoğalacaktır.
 •          -Evde izolasyon bandı paketleme işi… Aile bütçesinde sizinde katkınızın olmasını istiyorsanız evde yapabileceğiniz işlerden biri daha… Beceri gerektiren işlere eğiliminiz az ve elinizden ince iş gelmeyeceğini düşünüyorsanız paketleme işini tercih edebilirsiniz.Ankara Sincan evde iş imkânı için evde tornavida seti paketleme işi boş zamanını değerlendirmek ve para kazanmak isteyenler için oldukça güzel bir iş.
 •          -Farmasi Satış Danışmanlığı... Özellikle çevreniz fazla ve arkadaşlarınız bolsa farmasi satış danışmanlığı tam da size göre bir iş alanı olacaktır. Kendi işinizin yöneticisi olarak bol kazanç elde etmek için yalnızca satış konusunda iyi olmanız gerekmektedir. kozmetik konusunda kendini ispatlamış bir marka konumunda yer alan farmasi ürünleri satarak aylık büyük miktarlar kazanabilirsiniz. Firmanın kendi sitesi üzerinden başvuruda bulanarak ve kısa formu doldurarak üye olabilir satışlara anında başlayabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Ankara

            Paketleme konusunda birçok iş alanını bir ara yalnızca Ankara evde paketleme işi veren firmalar tarafından ulaşabilirsiniz. Paketleme konusu herhangi bir beceri  istemeden yalnızca evde birkaç saatinizi ayırarak gelir elde edebileceğiniz bir iş alanıdır. Sizlerden yalnızca belirli kurallara uyarak paketleme yapmanız istenir. Paketlenen ürünler ise belli kontrollerden geçerse sizlere ödemesi yapılır. Özellikle büyük firmalar bu konuda evlere iş vererek paketleme alanına yeni bir heyecan katmıştır. Paketlemede her türlü eşya özel poşetler ile adresinize kadar gönderilerek sizlere bir örnek gösterilir ve aynı şekilde paketlemeniz istenir. Eğer paketlenecek ürünler kırılacak türden ürünler ise lütfen oldukça hassas olun ve dikkatli bir paketleme işlemi gerçekleştirin. Aksi takdirde kırılan ya da zarar gören ürünlerin parası sizden alınır. Paketleme alanında iş veren firmalar genellikle sizlerden toka, kolye, poşet gibi ürünlerin paketlenmesini isterler. Bu ürünleri paketlerken mutlaka belli standartlara uymanız gerekecektir. Daha sonra paketlemiş olduğunuz ürünler kadar ücret alarak eğer işiniz beğenilirse tekrar sizlerle iletişime geçilerek yeni işler verilecektir. Paketleme işinde ayırdığınız zaman ve yaptığınız paketleme miktarı kadar ücretlendirilerek işinizin beğenilmesi durumunda daha büyük işler yaparak daha çok ücretler kazanma imkanı elde edebilmeniz mümkündür. Yumurta, kuruyemiş, baharat gibi ürünlerin paketlenmesi yada çıt çıt poşete konularak paketlenmesi gibi iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Meraklamayın, Ankara evde paketleme işi için firmaları sizinle paylaşacağım. Ayrıca elimden geldiği kadar ankara evde iş veren firmaların telefon numaraları hakkında sizlere yardımcı olacağım.

         Ankarada son zamanlarda evde iş yapmak isteyenlerin en çok olduğu bölgeleri de sizinle paylaşmak istiyorum. Ankara Mamak iş ilanları, bahsettiğim işlerin en çok arandığı ilanlardır. Bu ilanları Ankara Gimat paketleme iş ilanları takip ediyor. Ankara Yenimahalle iş ilanları ve Ankara Balgat iş ilanları , İş İlanları Ankara Etimesgut bu ilanları takip eden diğer ilanlardır.

        Ankara’da yaşayan ve hafta içi belli bir iş temposu olan insanlar için hafta sonu da part time iş ilanları verilmektedir. Kendinize uygun hafta sonu yapabileceğiniz işi ek iş bölümünden seçebilirsiniz. Herhangi bir mağazada satış görevlisi olabilir ya da sevkiyat işinde çalışabilirsiniz. Ya da restoranlar ve lokantaların hafta sonu yoğunluğundan fırsat edinerek garsonluk gibi ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara’nın neresinde olursanız olun internet ortamını kullanarak Ankarada evde ek iş yapmak istiyorum cümlesini arattığınızda sizlerde evde paketleme işinden kozmetik satış danışmanlığına kadar evde yapabileceğiniz iş seçenekleri çıkacaktır. Bu iş seçenekleri arasından kendinize ve zamanınıza uygun olanını seçip ilan detaylarını inceledikten sonra verilen iletişim adresleri aracılığıyla firmalara ulaşabilirsiniz. yalnızca memurları ilgilendirmeyen bu haber tüm ev hanımlarının da dikkatini çekebilecek türdedir. Evde oturmak zorunda kalan ve çalışma koşullarına ayak uydurmayan ev hanımlarını da kendilerine uygun evde ek iş yapabilirler. Ya da tek maaşlar geçimlerini sağlayamayan herkes ev ortamında yapabilecekleri ve oturdukları yerden para kazanabilecekleri işleri tercih edebilirler.

         Ankara Evde İş İlanları Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

 • -Kendinize bir hedef belirleyin. Yapabileceklerinizi ve yapamayacaklarınızı bilin.
 • -En iyi yaptığınız ve en çok zevk aldığınız işi bulmaya dikkat edin.
 • -İşi zamanında teslim etmeye dikkat edin. Altın kuralın bu olduğunu unutmayın.
 • -Bahanelerden uzak durun.
 • -Paketleme, davetiye katlama, nazar boncuğu vs ne iş alırsanız alın malzemeyi yıpratmayın, bozmayın ve kırmayın. Hatalı yapılmış tek malzeme güven sarsmaya yetebilir.

          İşinizi bu derece özenle yaptıktan sonra neden istediğiniz hayatı yaşamayasınız ki? Üstelik sevdiğiniz işi yapma fırsatınız varken… Gördüğünüz gibi yapılacak birçok iş, denenecek birçok seçenek var. Hayatlarınızı kazanamadığınız için, ya da sevmediğiniz insanların altında çalıştığınız için umutsuzluğa kapılmayın. Tek seçenek bu değil, tek yol bu değil inanın. Sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Nefret ettiğiniz işlerde çalışmak zorunda değilsiniz. Hayatımız kısa ve zaman akıp gidiyor. İnsanların egolarına esir düşmeyin. Kendi kaderinizi, kendi yolunuzu çizin. Hayatı izlemekten vazgeçme zamanının geldiğini artık kabul edin. Hobilerinizi paraya çevirin, zamanınızı değerlendirin, kendi paranızı kazanın ve kendi hayatınızın sınırlarını kendiniz çizin. Ancak böyle huzurlu bir yaşama sahip olabilirsiniz ve kimseye muhtaç olmadan yaşayabilirsiniz. Firmaları aşağıda sizinle paylaşıyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

Aşağıda Ankara sınırları içerisinde evden yapılabilecek bazı işler ve bazı part-time işlerin bir listesini oluşturdum.  Ayrıca Ankara’da eve iş veren bazı firmaları paylaştım. Bol şanslar, sağlıcakla kalın...

Tekstil Paketleme işi – Serdar Tekstil

Evde nazar boncuğu paketleme işi - Roza Organizasyon

Nikah şekeri paketleme işi: ADECCO

Evde toka paketleme işi: Star Bijuteri

İzolasyon bandı Paketleme İşi: Arel Lojistik

Nikah Şekeri Hazırlama İşi: Belizya Organizasyon           

Davetiye Katlama İşi: Melissa Organizasyon

BAHSETTİĞİMİZ İŞLERİ EVDEN YAPARAK PARA KAZANMAK İSTEYENLER !

ADINIZI, SOYADINIZI, YAŞADIĞINIZ YERİ , TELEFON NUMARANIZI VE ÇALIŞACAK KİŞİ SAYISINI YORUM OLARAK BİZLERLE PAYLAŞIN, HEM BİZ HEM DE İŞ VERENLER İŞ BULMANIZ İÇİN YARDIMCI OLALIM.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sibel AKIN - 2 yıl önce
0542 334 96 55 Gölbaşı/ANKARA 1 Kişi
Avatar
Aliye - 2 yıl önce
Ankara Yenimahallede oturuyorum dersaneye giden çocuğum var okula giden çocuklarımın eğitmi için ek iş yapmam gerek acil paketleme elim yatkınsın Ve hızlıdır her işi yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim
Avatar
Aliye - 2 yıl önce
Çok acil iş ihtiyacım var dershaneye giden çocuğum var okula giden çocuklarımın var acil iş istiyorum
Avatar
ayşe - 2 yıl önce
Ankara mamakta ikamet ediyorum..evde paketleme isleri yapmak istiyorum..yardimci olursaniz sevinirim..
Avatar
ayşe - 2 yıl önce
Ankara mamakta ikamet ediyorum..evde paketleme isleri yapmak istiyorum..zamaninda teslim ederim. yardimci olursaniz sevinirim.. aysec1776@gmail.com
Avatar
MÜCELLA - 2 yıl önce
MÜCELLA kuyucu Yenimahalle ankara 5 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz 0530 660 77 69
Avatar
Meryem - 2 yıl önce
3 kişi calisicaz evde paketleme işi istiyoruz
Avatar
Elif - 2 yıl önce
Merhaba cocuklarim okulda oldugu icin gunde 10 saat bosum var islerinizi nizami bir sekilde yapabilirim saygilar