En Uygun Motosiklet Kredisi Veren Bankalar Motosiklet Kredisi Hesaplama

En kolay motosiklet kredisi veren bankalar hangileri 2. el ve sıfır motosiklet kredisi veren bankalar Detaylı motosiklet kredisi başvurusu inceleme

En Uygun Motosiklet Kredisi Veren Bankalar Motosiklet Kredisi Hesaplama
16 Kasım 2019 Cumartesi 16:11

Bu yazımızda, sıfır veya ikinci el motosiklet almak isteyenler için motosiklet kredisi veren bankalar listesi oluşturduk. Honda, Yamaha, BMW, Kawasaki, Suzuki, Kanuni, Mondial gibi markalardan aşağıda yazan bankalar aracılığı ile motosiklet alabilirsiniz. motora kredi çıkar mı gibi bir sorunuz varsa, yazımızı detaylı olarak okuyunuz.

Motosiklet kredisi nasıl alınır ?

Motosiklet kredisi almak için, aşağıda yazılmış olan bankaların şubesine gidebilr ve ön başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında bazı bankalar diğer online yollardan da başvuruları alıyor. Ayrıca bankaların faiz oranlarını da düzenli olarak takip etmeniz gerekiyor. Faiz oranlarına ulaştıktan sonra motosiklet kredisi hesaplama aracı ile ne kadar ödeme yapcağınızı hesaplayabilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik bu siteler motosiklet kredisi başvur alanını aktif etmiştir ve kısa süre içerisinde sizleri ilgili bankaya yönlendirir.

Motosiklet kredisi şartları

İster sıfır, isterseniz ikinci el motosikletler için, bankalara taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Vade süresi her bankaya göre çeşitlilik göstermekle birlikte, 36 ay veya 48 aya kadar taksitle kredi alabilirsiniz. Başvuracağınız bankanın kredi özellikleri, alacağınız motosikletin sıfır ya da ikinci el olmasına göre değişkenlik gösterecektir. Almak istediğiniz motosikletin bedelinin tamamı için, kredi kullanamayacağınızı gerçeğini unutmamanız gerekir. Kampanyalar bankadan bankaya değişiklik gösterse de, çoğunlukla motosiklet fiyatına kredi vermemektedirler. motosiklet kredisi 2017 ile beraberi faiz oranları da düşürülmüştür ve sizlere en uygun olan motosiklet kredisini çekebilirsiniz.

Hangi belgeler gerekmektedir ?

Motosiklet kredisi için başvururken hazırlamanız gereken evraklar ise şunlardır: Almak istediğiniz motosiklet sıfırsa proforma faturası, almak istediğiniz motosiklet ikinci else ruhsat fotokopisi, satış gerçekleşmiş ise, noter satış senedi, nüfus cüzdanı, yerleşim yeri belgesi ve gelir belgesi. motosiklet kredisi başvuru yapmadan önce, mutlaka bu belgeleri tamamlamanız ve ilgili bankaya iletmeniz gerekiyor.

Motosiklet kredisi veren bankalar hangileri ?

Aşağıda yazılmış olan bankalar motosiklet için araç kredisi vermektedir. Bu bankaları araştırarak, sizlerde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizler kısa bir araştırma yaptık ve motosiklet kredisi forum sitelerini de araştırarak, faiz oranlarını aktardık. Her bankanın motor kredisinde, faiz oranı değişmektedir. 2.el motosiklet kredisi veren bankalar ve 2.el motosiklet kredisi hakkında tüm merak ettikleriniz, bu yazımızda sizlere aktarılmaktadır. Çünkü 2017 yılında motosiklet kredileri değişti ve eskiden geçerli olan motosiklet kredisi 2015 yürürlükten kalktı. İşte sizler için uygun motosiklet kredisi veren bankaların listesi.

Yapıkredi bankası motosiklet kredisi başvurusu

Banka 2. veya sıfır km. motosiklet alımları için bin lira ve daha üzeri miktarlarda kredi vermektedir. Bu kredi banka tarafından 36 aya kadar vadelendiriliyor. Esnek geri ödeme şeklinden ödenebiliyor. Sıfır kilometre motosiklet için KDV fiyatına ÖTV ekleniyor ve bu fiyatın yarısı kadarına kredi verilebiliyor. 2. el motorsiletlerde ise aynı sistem ile 1 motosikletin 1 yaşından büyük olmaması gerekiyor. 1 yaşından büyük olmayan sıfır 2. el motorsikletlerin fiyatının yarısına kredi verilebiliyor. yapı kredi motosiklet kredisi hesaplama aracı ile, yapı kredi bankası sitesi üzerinde ayrıca hesaplama yapabilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 0 motosiklet kredisi verilirken, aranan şartlar oldukça düşüktür diyebiliriz.

Koç finans motosiklet kredisi başvurusu

Koç motosiklet kredisi; Honda, Yamaha, Ferco markaları için veriliyor. Bu krediden faydalanmak için Honda, Ferco, Yamaha Motosiklet satış mağazalarından hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Firma tarafından başvurunuz alınarak Koç Finans firmasına bildirilecektir. Başvuru için sadece Kimlik Belgeniz ve İkamet belgeniz veya fatura ile başvurmanız yeterlidir. En az 2.000 TL. kredi verilir. Eğer gerekli görülürse kefil istenebilir. Bu başvuru firma tarafından değerlendirilecek ve motosiklet krediniz onaylanmasını müteakiben hayalinizde ki motosiklete kavuşarak, rüzgarla dans edebilirsiniz.

Odea bank motosiklet kredisi için de, sizlere en yakında yer alan Odeabank şubelerine gidebilirsiniz.

Finansbank motosiklet kredisi

0 veya 2. el motosiklet almak istiyor iseniz, Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bombardier, Harley Davidson, BMW, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Honda, Polaris marka motorlar için, 46 aya varan vadeler ile kredi çekebilirsiniz. Finansbank Sıfır Kilometre motorlar için motorun fatura tutarının 50 bin liraya kadar olan miktarı için %70 kredi verirken, fiyatı 50 bin liradan fazla olan motosikletler için %50 oranında kredi vermektedir. 0 km motosiklet kredisi için, işte bu kadar kolay bir durumdur.

2. el motosikletlerde ise, motorun yaşı ve yukarıda sayılan markalardan olan motorlar için kredi verilirken, hesaplama da kasko değeri dikkate alınmaktadır. Bu kapsamda kasko yapılamayan 2. el motosikletlere kredi verilmemektedir. Kredi masrafları (dosya, sigorta, kullanım ücreti vb.) aylık taksitlere bölünebilmektedir. Ayrıca müşteri temsilcisi tarafından, motosiklet almak isteyen kişilere, erteleme, esnek ödeme koşulları verilebilmektedir.

Garanti Motosiklet kredisi

Garanti Bankası motosiklet kredisinde genel olarak uygulanan taşıt kredisi faiz oranını baz alıyor. Sizlere en yakında bulunan Garanti Bankası’na giderek bilgi alabilirsiniz. Garanti bankası motosiklet kredisi ile, artık herkes motor sahibi oluyor.

Akbank Motosiklet kredisi

Akbank motosiklet kredisi 2.el   verirken, normalde uygulanan taşıt kredisi faiz oranlarını aktif ediyor. Sizlere en uygun ödeme yöntemiyle, en yakın Akban şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca akbank motosiklet kredisi çok düşük faiz oranlarıyla, siz değerli müşterilerini bekliyor.

Teb motosiklet kredisi

Teb bankası da aynı şekidle taşıt kredisi veriyor ve motosiklet taşıt kredisi de aynı durumda geçerli oluyor. Motosiklet üzerine kredi çekmek için, sizlere en yakın olan Teb bankasını ziyaret edebilirsiniz. Bu banka kısa bir zaman önce faizsiz motosiklet kredisi kampanyası başlatmış ve daha sonra kapatmıştır. motosiklet kredisi 48 ay vadeler ile sunuluyor ve sizlere pratik şekilde motor sahibi yapıyor.

Albaraka motosiklet kredisi

Albaraka üzerinden motosiklet krediler, düşük faiz oranlarıyla beraber geliyor. Detaylı bilgilere ulaşmak için, sizlere en yakında olan banka şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca söylemek isteriz ki, motosiklet kredisi faiz oranları bu banka üzerinde çok düşüktür. Öğrenciye motosiklet kredisi gibi bir isim de verebiliriz. Çünkü aranan şartlar da düşük tutulmuştur.

İş bankası motosiklet kredisi

İş Bankası taşıt kredisi adı altında kredi veriyor ve sizleri motosiklet sahibi yapıyor. Ayrıca bu bankanın kredi kartıyla motorsiklet kredi kartına taksit avantajında yararlanabilir ve Maximum kredi kartınız ile motosiklet sahibi olabilirsiniz. İş bankası motosiklet kredisialmak için, sizlere en yakında olan İş Bankası şubelerine gitmenizi öneririz. iş bankası motor kredisi ile artık kolay yoldan motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Ziraat bankası motosiklet kredisi

Artık motosiklet kredisini almak Ziraat İle daha kolay bir hale geldi. Sizlere en uygun vadelendirme sistemi Ziraat Bankası’nda. Ziraat bankası motosiklet kredisi %1.24’den başlayan faiz oranları ile beraber sizleri bekliyor. Motosiklet kredisi koşulları oldukça düşük tutulmuştur ve sizlerin motosiklet sahibi olabilmesi için, tüm şartlar sağlanmıştır. motosiklet kredisi kaç yaşa kadar gibi bir soru soruyorsanız eğer, en az 18 yaşında olmanız gerektiğini söylemek isteriz.

Anadolubank motosiklet kredisi

Anadolubank taşıt kredileridne uyguladığı düşük faiz oranıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir bankadır. Motosiklet için kredi almak, Anadolubank ile daha mümkündür. Çünkü uygulanan faiz oranları ve aranan şartlar, oldukça düşüktür diyebiliriz. Başvuru için sizlere en yakın Anadolubank şubesine gidebilirsiniz. Bunun dışında Anadolubank’a motosiklet ipotekli kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Fakat bunu önermiyoruz çünkü ipotekli kredilerde sahip olmanız gereken bir mal olması gerekiyor.

İngbank Motosiklet Kredisi

Ing bank taşıt kredilerinde %1.20’lik bir faiz oranı uyguluyor ve bu oran aynı zamanda motosiklet için de geçerli kılınıyor. Sizlere en yakında bulunan ING Bank şubelerine gidebilir ve kısa sürede motosiklet sahibi olabilirsiniz. İng bank motosiklet kredisi sizlere pratik çözümler sunmaktadır.

Denizbank motosiklet kredisi

Denizbank uzun bir zamandır hayatımızda olmasından dolayı, taşıt kredilerinde uygun faiz oranlarını veriyor. Şuan bankanın motosiklet kredisi için uygulamakta olduğu faiz oranı ise, %1.19’dan başlıyor. Sizlere en yakında bulunan Denizbank’a giderek sizlerde motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Türkiye finans motosiklet kredisi

Motosiklet kredisi bu bankada yoktur ama taşıt kredisi çekerek, motosiklet sahibi olabilirsiniz. Uygulanan faiz oranı %1.30’dur ve 48 aya kadar vadelendirme yapılıyor.

Halkbank motosiklet kredisi

Halkbank bilindiği üzere Devlet Bankası olarak devam etmektedir ve taşıt kredilerinde oldukça düşük faiz oranı uyguluyor. Yaşınız genç ve kredi notunuz yoksa, bu bankadan motor kredisi çekemezsiniz. Fakat eğer çekecek durumunuz varsa, genel olarak %1.15 faiz oranı uygulanmaktadır.

HSBC motosiklet kredisi

HSBC bankası, motosiklet kredilerini taşıt kredisi olarak veriyor ve 48 aya kadar vade yapıyor. Faiz oranları da%1.24’den başlıyor. Başvuru için en yakında yer alan HSBC Bankasına gidebilirsiniz.

Kuveyt motosiklet kredisi

KuveytTürk Katılım Bankası da taşıt kredisi sunuyor ve motosiklet kredileri de aynı şekilde veriliyor. Sizlere en yakında bulunan şubeye gidebilir ve istenen evraklar ile birlikte, kredinizi kısa süre içerisimde alabilirsiniz. Motosiklet kredileri faiz oranları %1.22’den başlamaktadır.

Vakıfbank motosiklet kredisi

Motosiklet kredisini taşıt kredisi adı altında veren bir diğer banka ise, devlet bankası olan Vakıfbank’tır. Vakıfbank uzun bir zamandır hayatımızdadır ve taşıt kredilerinde oldukça iyi faiz oranları veriyor. %1.10’dan taşıt kredilerini motosiklet kredisi olarak çekebilirsiniz.

Motosiklet kredisi sorgulama

Motosiklet sorgulaması yapmak için, bankaların resmi internet sitelerini dolaşmanız gerekiyor. Yazdığımız tüm bankaları nresmi internet sitesine girerek, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha sonra şekerbank motosiklet kredisi hesaplama ekranına girip, motosiklet kredisinin faiz oranını yazarak, vadelendirme seçeneği ile beraber aylık planlamaları görebilirsiniz. Ayrıca Motosiklet kredisi ekşi başlığı altında birçok yorum bulunuyor. Motosiklet kredisi alan kişilerden, yardımlarını isteyebilirsiniz.

Motosiklet kredisi faiz oranları

Motosiklet kredisi faiz oranları, bankadan bankaya göre değişiklik gösterir. Ama sizler eğer motosiklet rehinli kredi almaya karar verdiyseniz, faiz oranlarını iyi araştırmanız gerekiyor ve genel olarak taşıt kredilerinde uygulanmakta olan faiz oranlarını baz alabilirsiniz.

Motosiklet kredisi bajaj

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Genel olarak faiz oranları değişiklik gösterir ve yukarıdaki bankaların çoğu(Koç finans harici) tüm markalara kredi veriyor.

Motosiklet kredisi yamaha

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Yamaha marka motosiklet almak için, uygulanan faiz oranları da bankadan bankaya göre değişiyor.

Mondial motosiklet kredisi

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Her banka bu markaya kredi vermektedir.

Suzuki motosiklet kredisi

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Faiz oranları bankadan bankaya göre değişiklik gösteriyor ve sizlere en uygun bankayı seçebilirsiniz.

Ktm motosiklet kredisi

En çok tutulan marka olan KTM motoru, kredi ile almak mümkün. Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz.

Kawasaki motosiklet kredisi

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Hemen hemen her banka bu motosiklete kredi vermektedir.

Honda motosiklet kredi basvurusu

Bu krediyi yukarıda yazılmış tüm bankalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Honda marka çok sevildiği için, tüm bankalar bu motosiklete kredi vermektedir.

Motosiklet kredisi var mı?

Motosiklet kredileri, birçok finasman desteği ile beraber sunuluyor. Yani almak istediğiniz motosiklet kredilerini, sıfır motosiklet kredisi ile beraber alabilirsiniz. Sizlere söylemek isteriz ki, motosiklet kredisi faiz oranları da düşüktür ve rahatıkla alabilirsiniz. motosiklet kredisi nedir gibi bir soru soruyorsanız, motosiklet kredisi ile sadece bu ürün alınıyor diyebiliriz. motosiklet kredi oranları da eş zamanlı olarak bankadan bankaya farklılık gösterir.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.